27 Medya’yı

Tanıdıkça daha çok seveceksiniz..

27 Medya Dijital Reklam Ajansı, 15 yıllık tecrübesi ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerine interaktif çözümler sunan, creative bir web tasarım ajansıdır.

Yüzlerce projeye imza atmanın gururunu yaşamaktayız. Her geçen gün müşterimizi ve kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Sektörün öncü ajansları ve markaları ile birlikte projeler geliştiren aynı zamanda kapsam gözetmeksizin her sektördeki işletmelere de ihtiyaçları doğrultusunda en doğru hizmeti vermek hedefinde olan 27 Medya Dijital Reklam Ajansı doğru işi doğru bütçe ve kapsamda yapmayı misyon edinmiştir.

Keşfetmek – Kitlelere Ulaşmak

Biz önce sizi keşfederiz. Sonra ürününüzü veya hizmetinizi keşfederiz. Daha sonra ise fikrin ışığında en faydalı formüller ile hedef kitlenizi oluşturur, işe koyuluruz.

İş Geliştirme – Sorumluluk

Sektörünüze ait sorunları bulur. Tüm ana keşif ve doğrulama bulgularınızı bir araya toplarız. İş modelinizin sektöründeki ve piyasadaki etkileşimlerini gözden geçiririz. İşiniz veya ürününüz ile ilgili faydaları sizlerle hayata geçiririz.

Sürdürülebilirlik – Güven

Kabul etmeliyiz ki biz işimize aşığız. Severek, huzurla yapıyoruz ve mutluluk başarımızı körüklüyor. Yani demek istiyoruz ki sizin işiniz bizim işimiz, onu özenle tanıyor, titizlikle büyütüyoruz. Ona uzun ömürlü bir gelecek hazırlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Karşılıklı güveni bu şekilde güçlendiriyoruz.

Siz İhtiyaçlarınızı Düşünürken!

Ekran karşısında siz sorunları, probleri düşünürken 27 Medya Dijital Reklam Ajansı sizin yerinize sorunlarınızı düşünüp, analiz edip çözümleri ile karşınızda.

Takımla Tanışın!

Selçuk Büyüktaş

Mehmet Büyüktaş

Deniz Büyüktaş

Mehmet Aklan

Salih Kağan

Burak Bozkurt

Rümeysa Gül