27 Medya’yı tanıdıkça daha çok seveceksiniz

27 Medya Dijital Reklam Ajansı, 16 yıllık tecrübesi ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerine interaktif çözümler sunan, creativ bir web tasarım ajansıdır.

27 Medya Reklam Ajansı olarak 16 yılı aşkın tecrübemizle her projeye farklı bir kimlik ve iletişim tasarımı yapıyoruz. Müşterilerimizi rakiplerinden farklılaştırarak hedef kitlenin zihninde kalıcı bir yer edinmeyi sağlıyoruz. Böylece uzun dönem marka imajını hedef kitlenin zihninde net konumlandırarak marka bilinirliliğinin ötesinde marka sadakati yaratıyoruz.

Biz!

Tecrübeli, dinamik, idealist ve sağlam karakterlerle bir araya geldiğimiz ekibimizle var olanı sarsıp sınırları değiştiriyoruz. Daha cüretkâr daha cesur daha kreatif iletişim stratejileri yazıp markanızın gücünü gösteriyoruz. Çünkü biz marka ve insan arasındaki duygusal bağ tasarımını iyi biliyoruz.

Çalışma Arkadaşlarımız

Her birimiz kendi alanlarımızda eğitimler almış yazmaya, çizmeye, okumaya bayılan enerjisi bol bir ekibiz. Kreatif Direktör, Reklam Yazarı, Grafik Tasarımcı, İçerik Geliştirici, Web Geliştiriciden oluşan ekibimizle markalaşma yolundaki müşterilerimize 360 derece pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Sürdürülebilir

We are serious people

Yenilikçi

We are passionnate

Kalite

We are determined

0
Yıl Tecrübe
0+
Çalışma Arkadaşları
0+
Müşteri
0+
Başarılı Proje