27 Medya’yı tanıdıkça daha çok seveceksiniz

27 Medya Dijital Reklam Ajansı, 16 yıllık tecrübesi ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerine interaktif çözümler sunan, creativ bir web tasarım ajansıdır.

İçerik Pazarlama

Content Marketing olarak da adlandırılan İçerik Pazarlama, hedef kitleden gelen organik web sitesi trafiğini artırmak ardından bu kitleye hedeflenen aksiyonu yaptırmak için belirli bir strateji dahilinde içerik üretmektir. İçerik bir video olabilir, bir makale ya da infografik dosyalar da olabilir. Hedef kitlenin farkındalık, değerlendirme ve karar aşamalarında sizi seçmesine yardımcı olur. SEO ile beraber kullanıldığında etkileyici sonuçlar verir! Üstelik İçerik Pazarlaması genellikle diğer pazarlama biçimlerinden maliyet anlamında daha uygundur ve yaklaşık 3 kat daha fazla potansiyel müşteri getirir.

Örneğin yeni bir spor ayakkabıya ihtiyacı olan bir tüketici, içerik pazarlama sayesinde koşu ayakkabısının hangi özelliklere sahip olması gerektiğini, hangi ayakkabıların nasıl performans sunduğunu ve hangi fiyata satıldığını öğrenebilir, markanız tarafından sunulan rehberlik sayesinde de sizden alım yapabilir.

Örnek 2: Aşağıda yer alan görseldeki hem 1. sonuç hem de 2. sonuç içerik pazarlamasına güzel bir örnek teşkil ediyor. Öte yandan “dental ünit nasıl seçilir” sorgusuna organik olarak hem 1. sırada hem de 2. sırada listelenmek SEO anlamında oldukça başarılı bir çalışma yapılmış olduğunu gösteriyor. Bu örnek de tüm dijital pazarlama araçlarını bir bütün olarak, eş zamanlı kullanmanın önemini ifade ediyor.

0
Yıl Tecrübe
0+
Ekip
0+
Müşteri
0+
Başarılı Proje