skip to Main Content

Hoşgeldiniz

27 Medya; Teknolojinin tüm imkânlarını takip ediyor, sosyal yapıyı inceliyor, adım adım işliyor ürünlerini.

Her projeyi, hem estetik hem yapısal anlamda, bir öncekine kıyasla daha başarılı yapmak için çalışıyor. Her projesinde “Nasıl daha iyi yapabiliriz, üzerine daha ne katabiliriz.” derdinde…

İletişim Bilgilerimiz

Email: info@27medya.com
Telefon: +90 342 999 1 201
Adres: Karataş Mah. 103421 Nolu Cd. No:34/E Şahinbey / GAZİANTEP

Neredeyiz?

E-Ticaret Sitesi

İşinizi İnternete Taşıyoruz

E-ticaret sitesi üzerinden yürütülen ticaret platformu İnternet’le birlikte başlamış, devam eden yıllarda yaygınlaşarak normal ticarete alternatif olmakla yetinmeyip onunla birlikte paralel giden bir satış aracı halini almıştır.

Günümüzde çoğu şirket mağaza, dükkan gibi sabit satış merkezlerinin yanında eticaret siteleri aracılığıyla pazarlama ağlarını genişletmeyi hedefliyor.

Eticaret sitesi kurmak, e ticaret siteleri aracılığıyla satış yapmak ve e-ticaret platformunu doğru yapılandırmak için dikkat etmeniz gerekenleri sizlerle paylaşmak, tecrübelerimizden faydalanmanızı sağlamak istiyoruz.

Yıllarını eticaret sitesi tasarım ve yazılımlarına vermiş bir ajans olarak sizlerle ortak payda da buluşmaktan büyük keyif duymaktayız. Lafı fazla uzatmadan e-ticaret sitesi kurmak isteyenleri bilgilendirelim.

Eticaret sitesi kurmak için öncelikle iyi bir yazılım ve hosting altyapısına ihtiyaç duyarsınız, bu altyapıların sağlanmasında doğru yazılım ve tasarım karışımını meydana getirmek tecrübe gerektiren bir süreçtir.

Online ürün satışı yapmak yalnızca bir online satış sitesinin kurulmasıyla yürütülecek kadar basit ve sıradan değildir.

Eticaret sitesinin kurulumunun ardından gerek SEO çalışmalarıyla gerek dijital reklam yatırımlarıyla destekleyerek dengeli bir büyüme sağlamalı, bu büyümeye istinaden satışlarda artış sağlanarak dilediğiniz kazanç rakamlarına doğru hedeflenmelisiniz.

Hedefinize erişmek için doğru ürün yelpazesini uygun fiyatlarla satarak tüceticinin rağbet ettiği bir eticaret sitesine dönüşmeniz gayet kolay olacak.

E-ticaret sitenizdeki satış rakamlarını doğru raporlamayla analiz etmeniz gerektiğinden online siteniz üzerinde analytics ve benzeri uygulamaları barındırarak ziyaretçi sayılarını takip etmeniz de web sitenizin ziyaretçi yoğunluğuna oldukça yüksek katkı sağlar. Bu bağlamda; online satış yapabileceğiniz ve harika bir kullanıcı deneyimi yaşatabileceğiniz web sitesinin kurgulanmasında profesyonel bir web ajansından destek almanızı tavsiye ediyoruz.

İşin yapım ve kurgulama aşamasından sonra online satış sitelerinden genel olarak bahsedelim:

E-Ticaret Satışlarıyla Gücünüze Güç Katın

E-ticaret platformu, tüm kuruluşlar adına oldukça uygun bir ticaret şeklidir. Elektronik ticaretle beraber, ürün seçeneklerinin yalnızca görüntülenebilen bir cihaz üzerinden tek bir noktada karşılaştırılıyor olması kullanıcı açısından rahatlık ve konfor getiren sonuçlara zemin oluşturmuştur. Bu bol alternatifle birlikte hızlı biçimde ödeme yaparak ürünlerin adresinize gelmesini bekliyor, eticaret avantajını kullanarak zamandan tasarruf etme lüksüne sahip oluyorsunuz.

Sanal mecrada yapılabilen satışlar, tüketicilerin dünyanın herhangi bir yerinde satışa sunulan ürünler hakkında çabuk bilgi edinmelerine ve yeni kurulan üreticilerin dünya pazarına rahatça girmelerine olanak sağlamıştır. Daha uygun fiyatlı kalitesi yüksek ürünlerin pazara ulaşması üreticiler arasındaki rekabetin artmasına, bütün ticari işleyişin maliyetinin düşmesine neden oldu.

E-ticaret ortamını bu denli popüler kılan unsurların başında; satışı gerçekleştirecek şirketin hedef kitlesiyle doğrudan ilişki kurması, pazarlamacıların istedikleri bilgilere rahatça erişim sağlaması, çabuk ulaşılabilirliğin yanında düşük maliyetli olması, tüm bu avantajların elektronik ortamda elde ediliyor olması sayılabilir. Diğer unsurlar arasındaysa dağıtımda kolaylık, az maliyet, tüketiciyle rahat etkileşim, anında geri dönüş yapabilme, küresel pazarla tanışma, 24 saat hizmet, anında satış özelliklerini sıralayabiliriz.

27 Medya olarak E-ticaret tasarımı yapan firmalar arasında ortaya koyduğumuz işlerle fark yarattığımızı düşünüyoruz. Unutulmamalıdır ki e-ticaret sitesi tasarımsal açıdan ziyaretçilerin göz zevkine hitap etmeli ve ziyaret eden alıcının sitede gezinirken sıkılmamasını sağlamalıdır. Yaptığımız işlerde e-ticaret tasarımı ile görsel anlamda zevk veren ve gezilebilitesi yüksek tasarımlar ortaya koyarken bir yandan da güvenliği gözardı etmiyoruz.

E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorsanız 27 Medya Yanınızda!

27 Medya Dijital Ajans, müşterileri için en uygun E-ticaret paketlerini tespit ederek, yapılan işe göre özelleştirdiği e-ticaret tasarım çalışmalarıyla optimum çözümler sunar. E-ticaret tasarımı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Back To Top