27 Medya’yı tanıdıkça daha çok seveceksiniz

27 Medya Dijital Reklam Ajansı, 16 yıllık tecrübesi ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerine interaktif çözümler sunan, creativ bir web tasarım ajansıdır.

Kurumsal Web Tasarım

27 Medya Dijital Reklam Ajansı olarak işletmenize ve  bütçenize uygun web tasarım ve kodlama hizmeti sunarız. Bizim için her proje önemlidir!

Oldukça deneyimli bir dijital pazarlama ve web tasarım ajansı olarak İşletmeniz için sektörünüze özel, kreatif, işlevsel, güvenli ve modern web siteleri yaratır, hedef müşterilerinize daha kolay ulaşmanıza imkan tanırız.

Web tasarım sürecimiz önce şirket kültürünüz, vizyonunuz ve hedefleriniz hakkında konuşarak başlar. Mevcut siteniz de teknik olarak analiz edildikten sonra benzersiz ihtiyaçlarınızı ve tarzınızı karşılayan özgün tasarımlar sunarak devam eder. Tasarımlarımız arasından en beğendiğinizle ilerler, kısa zamanda web sitenizi teslim ederiz.

Teslim ettiğimiz web siteleri müşterilerimize özeldir çünkü adım adım müşterilerimizle tasarlanır.

Kurulduğumuz yıldan beri Web Tasarım ve Kodlama Hizmetimizde bu iki kriterden asla vazgeçmedik: Tüm tasarımlarımız responsive yani mobil uyumlu ve arama motoru dostudur. Esnek yönetim panellerimizle, sizlere %100’e yakın özgürlük sağlarız; dilediğiniz alanı kolayca değiştirme, kaldırma ve yönetme imkanı tanırız. Her sitenin temiz, güvenli bir biçimde kodlanmasını, test edilmesini, canlıya alınmasını, yönetim panellerimizle ilgili eğitimlerin verilmesini garanti ederiz.

Web siteniz en büyük çevrimiçi varlığınız, dijital dünyadaki ana geminizdir. Bir web sitesini güçlü bir satış ve pazarlama aracına dönüştürmek de önce tasarımla başlar ardından yazılım teknolojisiyle devam eder. Yazılım teknolojisi sadece güvenli, modern bir web sitesini değil esnek ve kolay kullanılabilir bir içerik yönetim sistemini (CMS) de içerir.

27 Medya Dijital Reklam Ajansı olarak özel tasarım geliştirmekteki yılların deneyimiyle, işletmeniz ve sektörünüz için özelleştirilmiş, işlevsel ve modern web siteleri yaratır, hızlı sonuç almanızı sağlarız.

Bunun için sizlere sunduğumuz birçok yönetim paneli vardır. Markanızın amaçlarına en uygun olanı seçer, her panelimizle teslim aldığınız web sitesini, bizler olmadan da kolayca yönetmenizi sağlarız.

Hayatınızı kolaylaştıran, ihiyacınıza uygun olarak özelleştirilen 27 MEDYA İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ 

  • Kolay anlaşılır,
  • Kolay yönetilir,
  • Üst seviyede esneklik sağlar,
  • Temel SEO ve CRM alanlarına sahiptir,
  • İsteğe bağlı olarak 3. parti yazılımlarla entegre edilebilir.

Yıllar boyunca web tasarım alanındaki deneyimimiz bizlere onlarca mutlu müşteri kazandırdı. Arzu ederseniz referanslarımızla bizzat iletişime geçebilir, yaklaşımımızı bir de onlardan dinleyebilirsiniz!

0
Yıl Tecrübe
0+
Ekip
0+
Müşteri
0+
Başarılı Proje