skip to Main Content

Hoşgeldiniz

27 Medya; Teknolojinin tüm imkânlarını takip ediyor, sosyal yapıyı inceliyor, adım adım işliyor ürünlerini.

Her projeyi, hem estetik hem yapısal anlamda, bir öncekine kıyasla daha başarılı yapmak için çalışıyor. Her projesinde “Nasıl daha iyi yapabiliriz, üzerine daha ne katabiliriz.” derdinde…

İletişim Bilgilerimiz

Email: info@27medya.com
Telefon: +90 342 999 1 201
Adres: Karataş Mah. 103421 Nolu Cd. No:34/E Şahinbey / GAZİANTEP

Neredeyiz?

İletişim

Şirket olarak, işlerin düzgün yürüyebilmesi adına samimiyet olmazsa olmazımızdır. Özellikle de hizmet sektörü olunca samimiyet daha da önem kazanır. İş görüşmelerimizde, kişilerle olabildiğince yüz yüze gelip, istekler net olarak anlaşıldığında, iş süreçlerini çok daha hızlandırmış oluruz.

Çünkü iş yaptığımız şirketleri, uzun yıllara dayanan “iş ortaklarımız” olarak görürüz. Dostluk çerçevesinde, işinizi emanet edip, kafanız rahat şekilde işlerinize yoğunlaşabilmeniz için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşın.

İletişim Bilgilerimiz
Karataş Mah.
103421 Nolu Cd. No:34/E
Şahinbey / GAZİANTEP

Telefon
+90 342 999 1 201

Gsm Whatsapp
+90 552 672 27 27

Email
info@27medya.com

Yukarıdaki iletişim formunu vakit ayırıp doldurmanız; belki de iş hayatınızın yeni bir dönüm noktası olabilir. Ayrıca bu formu, öneri ve şikayetleriniz için de kullanabilirsiniz. Hizmetlerimizi daha da geliştirmek, sizi daha iyi anlamak ve kazandırmak adına görüşleriniz bizim için değerlidir.

Back To Top